Vysypejte mouku do umyvadla! Hned jsme to zkusili a nemohli jsme uvěřit svým očím

Když přijde na mouku, nic jiného než kuchyň a pečení a vaření na mysl nepřijde. Určitě by vás však nikdy nenapadlo nalít mouku do kanalizace! Budete mít neuvěřitelnou věc, abyste zjistili, co tato speciální, nerutinní metoda dokáže!

O praktikách úklidu jsme toho napsali hodně v předchozích článcích, z nichž většina byla tak užitečná, že jsme dostali pozitivní zpětnou vazbu a poděkování od stovek žen v domácnosti. Doufáme, že tato metoda bude podobně užitečná v mnoha domácnostech!

Dřez z nerezové oceli je krásný, když jiskří, bliká a září čistotou. Duší kuchyně je vždy dřez, protože žena v domácnosti prozradí hodně o stavu oblasti. Nemusíte hned sáhnout po peněžence, aby se váš odtok třpytil, stačí otevřít skříňku v kuchyni, kde jste uložili mouku.

Metoda 1

Smíchejte sódu ve stejném poměru s vodou a nalijte do dřezu, který se otírá houbou. Nakonec umyjte umyvadlo a až budete hotovi, postiženou oblast zcela osušte. Nasypte na ni půl šálku mouky a znovu ji promněte měkčí houbou. Až to dokončíte, umyjte to a poté umyjte dřez do sucha.

Uvidíte, bude to tak jasné a zářivé, jako byste se dívali do zrcadla.

Metoda 2

Nejen, že je mouka užitečná v dřezu, ale také dokáže zázraky od haléře s obarveným, mastným hadříkem! Pokud jste si odložili nebo pokapali oblečení mastným jídlem, neměli byste si nejdříve myslet na to, zda z oblečení vychází skvrna nebo jaký drahý čisticí prostředek budete potřebovat? Na zasažený povrch posypeme mouku, lehce ji vtřeme a necháme ji absorbovat tuk. Setřete přebytečnou mouku z látky a hadřík vyperte jako obvykle. Uvidíte, po skvrně nebude ani stopy!